Особливості іспанського Різдва.

Особливості іспанського Різдва.
Зазвичай ще з кінця листопада можна почути звідусіль новорічні пісні 🎄villancicos, які повідомляють про прихід різдвяних свят, діти пишуть листа для 🎄Papa Noel – іспанського Діда Мороза, а дорослі починають прикрашати оселю вогниками та ставлять ялинку🎄 el árbol de navidad.

🎄En la Plaza Mayor de Madrid se monta el tradicional Mercado de Navidad.
На головній площі Мадриду починається різдвяна ярмарка.
Різдво починається ввечері 24 грудня після служіння Misa del Gallo 🎄 в церкві,
Родина збирається на традиційну вечерю, наступного ранку 25 грудня діти шукають подарунки від Papa Noel 🎄 під ялинкою.
Наступним великим святом в Іспанії є Nochevieja 🎄 Новорічна ніч. О 12 годині ночі відбувається пряма трянсляція las doce campanadas desde la Plaza del Sol de Madrid🎄 бою курантів з Площі сонця в Мадриді. Іспанці мають традицію з’їсти по одній виноградинці під час кожного бою курантів , загадуючи бажання. Це символізує рік процвітання та щастя. Далі іспанці п’ють шампанське Cava🎄і вітають один одного з прийдешнім роком.
Різдвяні свята продовжуються до 5 та 6 січня. 5 січня по вулицях проходить процесія la cabalgata de los Reyes Magos 🎄, де три чарівні королі роздають дітям солодощі.
6 січня діти знаходять подарунки від цих чарівних королів на імя Melchor, Gaspar y Baltasar, los Reyes Magos de Oriente🎄 і їдять на сніданок Roscón de Reyes🎄- смачний пиріг в вигляді великого бублика, начинений кремом та з сюрпризом всередині – маленькою фігуркою короля. Вважається, що той, кому попадеться фігурка, бути мати вдачу весь наступний рік. Також зазвичай, кому попадається ця фігурка , платить за роскон😁
Такі от іспанські різдвяні традиції , які відрізняються від українських.
Знали?

Spanish with natives (@lenguapair) • Fotos y videos de Instagram
#іспанія#іспанська#вивчитимову#іспанськамова#барселона#мадрид

НАПИШІТЬ НАМ