Інтенсивний авторський відео-курс іспанської мови

Ви чули її під час подорожей в цю теплу країну, вона звучала з ваших прийомників, вплетена в найвідоміші хіти і вас завжди захоплював кінематограф. Це відчуття відкликалось бажанням колись заговорити цією мовою, знати чому ви підспівуєте в піснях, дивитись фільми та серіали в оригіналі та, в решті решт, відчувати себе в Іспанії, як риба в воді, знаючи про що говрять оточуючі та вмінням підтримати діалог.
Коли як не зараз зробити собі цей подарунок- знання іспанської мови?
Ви залишили це бажання в візуальному wish list, можливо навіть починали вивчати її на курсах, але життєві невідкладні справи та рутина перешкодили пройденню цього шляху до кінця.
Ми пропонуємо вам інтенсивний онлайн відео-курс, який складається з 16 уроків, розрахованих на вивчення мови в вашому ритмі в вільний час.
Кожен урок курсу поділяється на три частини – часові форми дієслова, граматика та лексика. Кожен з цих блоків складений за авторською програмою, яка базується на вимогах до рівня В2 всесвітньовизнаного екзамену DELE. Частини граматики та часових форм дієслова побудовані в вигляді уроків, де ви будете відчувати себе учнем поруч з викладачем, якйи дасть відповідь на всі питання, які виникають під час проходження кожного уроку.
Лексика начитана нашим викладачем-носієм мови, де весь текст також перекладений на українську мову, що здорово екононмить час пошуку перекладу в словниках, а вимова викладача дає змогу звкнути до іспанської вимови та виробити її в себе, повторюючи за викладачем. Всі ілюстрації в курсі також намальовані на замовлення, що включає вашу візуальну пам’ять, допомогаючи вивченню.
Ціна дуже доступна,
Пиши нам і ми пришлемо абсолютно безкоштовно перший урок. Використай цей лок-даун з користю.
Вивчи милозвучну іспанську мову.
#учуиспанский #іспанія #іспанськамова #барселона #мадрид #валенсія

НАПИШІТЬ НАМ